HEXAGON

Hexagon

Hexafoto je produkt, ktorý umožňuje vytlačiť fotky na dosky v tvare šesťuholníkov. Dosky sú vyrobené z materiálu s hrúbkou 5 mm, ktorý je ľahký a pevný. Na zadnej strane dosky je kovový plech a magnet, ktorý slúži na upevnenie na stenu. Rozmer jedného hexagonu je 207,8 mm x 180 mm. Hexagony sa dajú ľubovoľne meniť a presúvať na stene. Medzi hexagonmi sa odporúča nechať 1 cm medzeru, aby sa dosiahla priestorová ilúzia 3D efektu a vynikla hrúbka materiálu s prirodzeným alebo umelým osvetlením ktoré vytvára jemné tiene. Hexafoto je vhodný pre dekoráciu interiéru a prezentáciu fotografií.

Rozmer jedného hexagonu je 207,8 mm x 180 mm. Hrúbka materiálu 5 mm.

Ľahká penová doska s krycími vrstvami v potiahnutej lepenke a jadrom z polyuretánovej peny. Farba materiálu z ktorého je vyrobený hexagon je biela.

Modulárnosť

Hexagony sa dajú ľubovoľne meniť a presúvať na stene, čím sa vytvára modulárny systém, ktorý sa prispôsobuje vašim potrebám, preferenciám alebo náladám. Umiestnenie jednotlivých šesťuholníkov viete vyskladať podľa vášho vkusu a priestorovej možnosti interiéru.

Magnetické uchytenie zabezpečí možnosť zmeny pozície medzi jednotlivými šesť uholníkmi.

Usporiadanie viete prispôsobiť interiéru, orientáciu celého obrazca na šírku na výšku popr. atypicky podľa potreby.

Bezpečnosť

Hexafoto je bezpečný produkt, ktorý sa ľahko upevňuje na stenu pomocou magnetov. Každý hexagon má na zadnej strane magnet, ktorý sa prichytí ku kovovému plechu, ktorý je prilepený na stene špeciálnou obojstrannou penovou páskou. Tento spôsob uchytenia zaručuje pevné držanie hexagonov na stene, bez použitia vŕtania. Hexagony sú navyše veľmi ľahké, takže nehrozí ich pád ani poškodenie steny. Magnetické uchytenie je tiež praktické, pretože umožňuje ľubovoľne meniť a presúvať hexagony na stene podľa vašej chuti. Hexafoto je teda ideálny produkt pre všetkých, ktorí chcú mať na svojej stene originálnu a bezpečnú koláž z fotiek.